Şıklığın Yeni Yüzü

Suite Series

Yeni Nesil Suite Serisi Radyatörleri mimar ve müteahhitlere projelerde hesaplama ve çizim kolaylığı yanında inşaatlarda kalite kolaylık sağlamaktadır. Tüm Modern yapıların ısıtma sistemlerinde, özellikle hacimlerin değişik sıcaklıklara ayarlanması gereken durumlarda, üretilen farklı ebetlarıyla her türlü ısı ihtiyacına cevap verir.

El değmeden elde edilen yüzey kaplama sistemi sayesinde her türlü hava şartlarına, nem ve darbelere karşı son derece dayanlıklıdır.

Ayrıca %100 sızdırmazlık kontrolüne tabi tutularak çok katlı binalarda ve yüksek işletme basınçlarında güvenle kullanılabilme imkanı sağlamaktadır.

Yeniliği farklılığı ön planda tutan anlayışı ile gelişmeye ve hedeflere doğru hızla ilerleyen ŞAHBAZ A.Ş modern işletmeciliği ilke edinerek ürünlerinde güvence ve pazar taleplerinin karşılanması için kaliteyi birinci planda tutmaktadır.

Bağlantı Şekilleri


1 – ALT KARŞIT UÇ BAĞLANTI

Bütün modellere uygulanabilir. Radyatörle birlikte ücretsiz verilen “Yön Tıkacı” sıcak su girişinin olduğu yönden 10. dilime kadar olan radyatörlerde 3-4 dilimler arasına,10 dilimden büyük radyatörlerde 4-5 dilimler arasına konulur. Hava alma purjörü yön tıkacının çaprazına takılmalıdır.

2 – ÇAPRAZ BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Sıcak su girişi ve hava alma purjörü mutlaka üst tarafta olması gereklidir.

3 – PARALEL BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Sıcak su girişi ve hava alma purjörü mutlaka üst tarafta olması gereklidir.

4 – ALTTAN GİRİŞ ÇIKIŞLI (HB) BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Yön tıkacı fabrika imalat esnasında takılır. Sıcak su girişi dış taraftan, soğuk su çıkışı da iç taraftan yapılmalıdır. Ters taraftan sıcak su girişi yapılırsa sadece 4. dilim ısınır.

5 – KOMPAKT ENTEGRE TERMOSTATİK VANALI BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Yön tıkacı fabrika imalat esnasında takılır. Sıcak su girişi dış taraftan, soğuk su çıkışı da iç taraftan yapılmalıdır. Termostat ve özel çekirdeği sıcak su girişi yönü ile aynı olmalıdır.

6 – BY-PASS BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Sıcak su girişi radyatöre yakın olan borudan yapılır.

Teknik Özellikler
image